Świński remis ;)

• autor: daredavid, 2011-12-18 22:24

Tym razem nie trzeba wielu słów aby opisać naszą konfrontację z "1920 Bytom". Właściwie mogłyby starczyć dwa: Prawie żenada. No, ale jak tu się spodziewać innej gry i innego rezultatu, kiedy do spotkania z jedną z najsilniejszych drużyn w Bytomiu, przystępujemy bez pięciu graczy z kadry, w tym 3 podstawowych?

W bramce stają gracze z pola (Pronobis, potem Jendrzej). Gramy nietypowo bez rozgrywającego - libero, a w środku pojawia się debiutant Michał Mazur (brawa za ambicję).

Wynik był więc z góry przesądzony, pozostawało jedynie zastanawiać się, jakie będą rozmiary porażki. Skończyło się na nie do końca kompromitującym 5:15 (0:7) i chwała Bogu, bo rezultat do przerwy wskazywał naszą druzgocącą przegraną.

Na szczęście w drugiej połowie, doskonale rozumiejąca się ekipa "1920", odpuściła nieco i w efekcie byliśmy w stanie zdobyć parę bramek.

Czy to będzie nasz ostatni mecz w tym roku? Do końca nie wiadomo. Być może (poza wtorkowymi treningami) pojawimy się jeszcze na boisku w jakiejś konfrontacji do 31.12.