czwartek

Aktualności

Nerwowe początki

• autor: daredavid, 2012-01-31 19:50

Pierwsze minut dzisiejszej konfrontacji z "Blou Rooi" zupełnie nie zapowiadały tego, co ostatecznie się stało. Młoda ekipa rywali odważnie nas atakowała, strzeliła szybko bramkę i długo wydawało się, że niebiesko - czerwoni kontrolują sytuację.

Wtedy jednak w końcu i my trafiliśmy do siatki przeciwnika, a do przerwy powtórzyliśmy to jeszcze pięciokrotnie. Mecz był już wówczas praktycznie rozstrzygnięty, choć na początku drugiej połowy "Blou Rooi" jeszcze walczyli i próbowali coś wskórać.

Nic z tego nie wyszło. Dołożyliśmy jeszcze 8 kolejnych bramek, wygrywając ostatecznie 13:1. Jest więc pierwsze zwycięstwo w PA, są pierwsze punkty i zadowolenie, że udało nam się dzisiaj zagrać w naprawdę silnym składzie.

Z drugiej strony szkoda, że ten silny skład tak często lekceważył rywali, szczególnie w grze w ataku. W bardziej wyrównanych konfrontacjach, taka postawa może drogo kosztować. No, ale zrzućmy to na karb, eksperymentalnego zestawienia, z Grzegorzem Pronobisem w bramce i debiutantem Jackiem Nowakiem.

Gratulacje dla Kamila Beznera za 10 pkt w klasyfikacji kanadyjskiej i dla Sebstiana Migusa, za pełen zaangażowania występ. Do piątku :)