czwartek

Aktualności

Jest punkt. Mogły być trzy :)

• autor: daredavid, 2012-03-17 12:45

Po dość przeciętnej grze obydwu zespołów zremisowaliśmy ze "Śródmieściem" Gliwice 5:5 (1:3) w siódmej kolejce halowej ligi w Gliwicach.

I trzeba przyznać, że nie możemy być z tego rezultatu zadowoleni. O ile bowiem przed meczem faworytem byli gospodarze, to w jego trakcie my byliśmy częściej przy piłce i posiadaliśmy optyczną przewagę. Niestety już w pierwszej połowie marnowaliśmy dobre sytuacje do zdobycia goli, a rywale wprost przeciwnie: Skutecznie nas kontrowali.

Na drugie 20 minut wyszliśmy z lepiej podregulowanymi celownikami i dzięki temu udało nam się w końcu objąć prowadzenie 5:4. Niestety nieporozumienia w obronie oraz niepotrzebnie nerwowa gra (aż dwie żółte kartki) kosztowały nas 2 punkty i zwycięstwo.

Pozostaje pogratulować dwóch pierwszych bramek w "Walhalli" Rafałowi Dyłce i wyczekanego, setnego gola Maciej Prusa, dla Wikingów :)

Miejmy nadzieję, że jutro będą "trzy oczka".