piątek

Aktualności

Czekamy na rywala w 1/8

• autor: daredavid, 2012-11-24 16:30

"Walhalla" dołączyła dzisiaj do grupy zespołów, które są drugiej rundzie Pucharu Bytomia. Tam czekają na nas już m.in. "Trawczynczyn", BKS "Pogoń" czy KS Stroszek.

Wikingowie uczynili to pokonując CF "DarkSide" w wyjazdowym meczu w Karbiu 10:1 (6:1), a nasze zwycięstwo ani przez chwilę nie podlegało dyskusji, mimo nieco osłabionego składu. Mecz rozpoczął się do prawda od efektownej akcji gospodarzy, później jednak przewaga Czarno-Żółtych była cały czas wyraźna.

Praktycznie już do przerwy spotkanie było rozstrzygnięte, w drugiej połowie jedynie postawiliśmy "kropkę nad i", eliminując sympatycznych trzecioligowców z rozgrywek.

Rywalom życzymy powodzenia w walce o awans do drugiej ligi, a sami już regenerujemy siły na jutrzejszy, ligowy mecz z "Silesią Bolko".