CF DarkSide - Walhalla 1:10 (24.11.2012); Fot. CF DarkSide

Idziemy na mistrza ;)

• autor: daredavid, 2013-04-23 22:15

W grudniu mieliśmy zagrać z nimi ligowy mecz, ale obu teamom posypał się skład i wyszedł w efekcie tylko sparing (wygrany przez "Walhallę"). Całkiem niedawno znowu miała być liga, walnęło śniegiem i trzeba było odwoływać spotkanie. Tydzień później śniegu już nie było ale... rywala również i wygraliśmy walkowerem, zaliczając tym samym debiut w Nike Playarena Świętochłowice.

Dlaczego tym wszystkim piszę? Bo w najbliższą sobotę, mamy nadzieję, rozegramy wreszcie rywalizację o punkty z "Omegą" Chorzów na boisku. Miejscem zmagań będzie tartanowa arena Gimnazjum nr 4 w Chorzowie (ul. Śląska 33). Godzina rozpoczęcia 17:30. Zapraszamy jak zwykle naszych kibiców, nie tylko tych ze Świętochłowic :)

Wikingowie liczą oczywiście na wygraną, która rozpocznie pościg za liderem PA w Świonach. Brakuje tylko 9 punktów więc zadanie jest jak najbardziej wykonalne. A być może pomoże nam w tym nowy lecz jakby stary gracz Czarno-Żółtych, jaki wzmocni naszą ekipę w ramach rozgrywek w Świętochłowicach.
Zawodnik ten grał już wśród Wikingów zimą sezonu 2011/12 i czynił to z powodzeniem. Później wrócił do "Beuthen09", by całkiem niedawno opuścić ten klub.
Ponownie witamy zatem w naszym gronie Sebastiana Migusa! Mamy nadzieję, że jego nieprzeciętne umiejętności znacznie przyczynią się do najbliższych tryumfów "Walhalli".

PS. Wyjaśniamy przy okazji, że popularny "Żaba" jest graczem Czarno-Żółtych TYLKO na mecze ligi Playarena Świętochłowice. W Bytomiu pozostaje on wciąż zawodnikiem zespołu "Barclays", co w żaden sposób nie narusza regulaminu rozgrywek PA w Polsce.