Walhalla - Beuthen09 15:3 (17.07.2012) SUMMER CUP; Fot. Magda Huk

SPEKTAKULARNY SUKCES!!!

• autor: daredavid, 2013-06-17 10:35

Pierwsze w historii "Trofeum Wikingów" zakończyło się i sądzę, że śmiało możemy napisać, iż zarówno pod względem sportowym jak i organizacyjnym była to impreza niezwykle udana. Z dumą mogliśmy świętować 20-lecie "Walhalli" na imprezie świetnie zorganizowanej i stojącej na naprawdę wysokim piłkarskim poziomie.

Na bardziej szczegółową analizę i wyniki naszych występów czas przyjdzie jeszcze w kolejnym newsie, w tym bowiem chcielibyśmy skupić się głównie na podziękowaniach i gratulacjach.
Na początek te drugie:
Gratulujemy więc jeszcze raz ekipie "GO 30 Futsal Team", która zaprezentowała nam wspaniały futbol i z kompletem zwycięstw sięgnęła po główne trofeum, odbierając szereg nagród.
Brawa także dla drugich w tabeli zawodników "1920 Bytom", doskonale prowadzonych do boju przez Przemysława Cywińskiego.
Brawa wreszcie również dla trzeciej ekipy na podium czyli dla... "Walhalli". Tak, tak mimo bardzo wymagającej obsady zawodów Wikingom udało się zająć trzecią pozycję, po dramatycznym meczu z FC Rozbark, który to zespół zajął ostatecznie czwarte miejsce.
A skoro o dalszych pozycjach mowa to szacunek także, właśnie dla grających z problemami kadrowymi mistrzów Bytomia Playarana ale również dla pozostałych uczestników rywalizacji - Husarii oraz A.S.F.C. Katowickiej United, które to teamy uplasowały się na dalszych lokatach lecz zaimponowały swoją ambitną postawą i walką do samego końca.
Kończąc gratulacyjną część nie można zapomnieć o wyróżnieniach, jakie otrzymali najlepszy goalkeeper "Trofeum Wikingów", Jarosław Wilk ze zwycięskiej drużyny oraz Sebastian Standera - król strzelców rywalizacji w barwach "1920 Bytom".

Oczywiście tych wszystkich sukcesów i nagród nie było by gdyby nie mała armia ludzi, bez pomocy których nie udało by się Czarno-Żółtym zorganizować tournamentu.
W tym miejscu chcielibyśmy więc serdecznie podziękować wszystkim dziewczynom, które pomogły nam w trakcie ceremonii rozdania nagród, a podczas imprezy zarządzały jej częścią gastronomiczną, naszym fotografom, kamerzystom i osobom obsługującym nagłośnienie, tym spośród nas którzy zajmowali się kontrolą czasu poszczególnych spotkań i meczowych protokołów (oraz otwieraniem bramy i bieganiem po piłki ;), fundatorom pucharów, medali, dyplomów oraz całego zaplecza związanego z muzyką, napojami i jedzeniem, kapitanom wszystkim ekip za tak profesjonalne podejście ich drużyn do zawodów, kibicom Czarno-Żółtych ale nie tylko, jacy odwiedzili wczoraj "Torkacik" aby dopingować swoich ulubieńców, wreszcie bytomskiemu OSiRowi za udostępnienie obiektu wraz z przesympatyczną obsługą oraz naturalnie graczom Wikingów, których wczoraj na boisku pojawiła się rekordowa liczba aż siedemnastu.

Podsumowując tego newsa chcielibyśmy przypomnieć, że na naszym mini folderze reklamującym "Trofeum Wikingów" było m.in. hasło "to może być najciekawsze piłkarskie wydarzenie 2013 roku w Bytomiu".
Dzięki wam wszystkim zwycięzcom, uczestnikom, organizatorom i kibicom, w naszej opinii takie właśnie było :)
Do zobaczenia na następnym jubileuszu!

autor: ~JW 2013-06-17 17:05:24

avatar Super turniej i Super impreza. Mamy nadzieję iż na stałe zagości w kalendarzu piłkarskich imprez Śląska !!! Dzięki !

autor: ~MDK 2013-06-17 17:51:30

avatar Wielkie dzięki. Jeśli tak się stanie na pewno za rok się z tej okazji zobaczymy :)