Aktualności

Dla hejterów ;)

• autor: daredavid, 2013-06-29 21:03

News dotyczący spotkania z FC "Łagoole" będzie się składał z trzech części.

Zaczniemy od krótkiej historii dzisiejszego meczu. Meczu który zasłużenie wygraliśmy 13 do 6 (7:1), a rozstrzygające było pierwsze 35 minut.
Wtedy zyskaliśmy przewagę nad rywalami i w drugiej połowie mimo wyraźnego rozluźnienia atmosfery w szeregach Wikingów, kontrolowaliśmy rezultat oraz wywalczoną zaliczkę.

Pora na część drugą informacji: Dzięki tej wygranej z zespołem, który trzeba przyznać był jednym z najgroźniejszych rywali w Nike Playarena Świętochłowice, jesteśmy o krok bliżej tytułu mistrza Świon. Ostatni etap walki rozpocznie się i zakończy jutro.
Zapraszamy na 17:30, na "Orlik", na Skałce w Świętochłowicach. To tam, pokonując bezpośrednich rywali do pierwszej pozycji - "19 BlueDevils 20", zamierzamy jednoznacznie udowodnić kto był w kończących się rozgrywkach lepszy. I wygrać PA Świony!

No i obiecana część trzecia relacji. Jutro zagramy o tytuł mistrzowski ale już dzisiaj możemy oficjalnie zakomunikować, że:
"Walhalla" Bytom zdobyła trzecie miejsce w prestiżowej Nike Playarena Bytom i dzięki temu na 100% będzie reprezentować nasze miasto w półfinale Mistrzostw Polski w Chorzowie, 27 lipca.

Przy tej okazji nie mogę się powstrzymać od przesłania gorrrrących pozdrowień dla tych wszystkich niedowiarków i hejterów, którzy naśmiewali się z naszej pozycji lidera na półmetku rozgrywek i naigrywali z Wikingów, pytając retorycznie: "Gdzie będziecie na koniec sezonu?"
Oto odpowiadamy: Na trzecim miejscu. Premiowanym awansem do finałów. I pamiętajcie o tym, że taka jest specyfika PA. Liczy się ile wygrywasz (a więc także ile grasz). Niekoniecznie ile poniosłeś porażek.