Aktualności

Ready? Fight! ;)

• autor: daredavid, 2013-07-23 20:06

Dwumecz Wikingów z "Mon Equipe" wyszedł nam tak jak tego oczekiwaliśmy. Oba pojedynki udało nam się rozstrzygnąć na korzyść "Walhalli" i co ciekawe oba były jakby swoimi, własnymi kopiami.

Zarówno w meczu z zasadami obowiązującymi podczas Mistrzostw Polski (2 razy 10 minut), jak i w dłuższym już rewanżu, pokonaliśmy beniaminka bytomskiej ekstraklasy 4 do 3.

Przebieg spotkań też był niemalże identyczny. Do przerwy prowadziliśmy najpierw 3:1 (gole Macieja Prusa, Michała Mazura Grzegorza Pronobisa), a w rewanżu 3:0 po bramkach ponownie Michała Mazura oraz dwukrotnie Damiana Gorela. Potem ekipa Jakuba Brzozy odrabiała z sukcesem straty ale ostatni cios w obu przypadkach należał do Czarno-Żółtych.

W meczu "mistrzowskim" decydującego gola strzelił Damian Gorel, później dobił przeciwnika Maciej Prus. Żeby było jeszcze ciekawiej obie bramki padły po długich, indywidualnych rajdach obu graczy.

Kończymy zatem okres przygotowawczy dwoma zwycięstwami i teraz już nic nie stoi na przeszkodzie aby z sukcesem zagrać w nadchodzących ogólnopolskich zawodach.
Oczywiście zdajemy sobie sprawę, że nie jedziemy do Chorzowa w roli faworytów, nic jednak nie stoi na przeszkodzie by sprawić tam niespodziankę. No prawie nic. Kontuzji kolana doznał bowiem w dzisiejszym meczu nasz defensor (i zarazem rezerwowy bramkarz), Jacek Praski. Trzymajcie kciuki za zdrowie Jacka. Oby na Mistrzostwa Polski był już w pełni sił.