Wibratory Przeciwzawisowe - Walhalla 6:3 (28.01.2012)

Pierwsza i ostatnia próba

• autor: daredavid, 2013-08-05 15:39

Przez chwilkę się na naszej stronie niewiele działo (za to na Canale YT już sporo więcej :) ale czas lekkiej laby dobiega nieubłaganie końca .
Konstrukcja rozgrywek Nike Playarena w Polsce jest taka, a nie inna, przez cały poprzedni sezon walczyliśmy o udział w Mistrzostwach Polski, kiedy się to udało przygotowywaliśmy się do tych zawodów, by ostatnio z powodzeniem w nich wystartować.

Jak łatwo zauważyć nie było tutaj miejsca, ni czasu na specjalne przymiarki do nowych rozgrywek, nie mieliśmy też możliwości przeprowadzić jakiegokolwiek naboru uzupełniającego do kadry, gdyż ambasadorowie bytomskiej PA zamknęli letnie okienko transferowe... 4 dni po półfinale mistrzostw kraju, z udziałem Wikingów.

Ale nie ma co narzekać, najprawdopodobniej rozpoczniemy sezon 2013/14 w składzie niemalże identycznym z tym, w jakim kończyliśmy grę w czerwcu, a z powodu braku czasu rozegramy być może zaledwie jeden event przygotowawczy do ligi.
Za to całkiem interesujący. Już jutro "Walhalla" wystąpi na rozbarskim "Orliku" w zawodach pod nazwą "Orlik Polska". Zmagania te to eliminacje do kolejnego szczebla w ogólnopolskiej rywalizacji. Możemy się więc spodziewać sporej ilości wymagających teamów i wysokiego poziomu rywali.

Tym razem oczywiście to nie wynik będzie dla Czarno-Żółtych najważniejszy. Przyjrzymy się naszej grze, zobaczymy co jeszcze można poprawić przez ligowymi pojedynkami, może spróbujemy jakiegoś nowego gracza.

A już od najbliższego wtorku jesteśmy gotowi do podejmowania wyzwań ligowych, również co tydzień o 17:00 przy ul. Chorzowskiej/Cichej.
Póki co jednak zapraszamy na zmagania z cyklu "Orlik Polska" w czwartek (08 sierpień) od piątej popołudniu.