Walhalla - Mięsne Jeże 2012 5:5 (10.07.2012)

Zmiana lidera :)

• autor: daredavid, 2013-08-13 21:13

Co prawda, jak do tej pory jedynie cztery zespoły bytomskiej ekstraklasy Nike Playarena rozpoczęły rywalizację ale mimo tego jakże miło patrzy się na tabelę 1 ligi, w której tak jak w ubiegłym roku, liderem jest "Walhalla".

Tą zaszczytną pozycję obejmujemy po zwycięstwie z "Mon Equipe", do którego to tryumfu najlepiej pasuje chyba określenie "bezdyskusyjny".
Prawdę powiedziawszy zarówno końcowy rezultat meczu, jak i w szczególności jego początek to było nawet dla Wikingów spore zaskoczenie in plus. Owszem byliśmy faworytami meczu, liczyliśmy na zwycięstwo lecz prowadzenie aż 8:0 po 35 minutach spotkania to był prawdziwy nokaut rywala.

Czarno-Żółtym wychodziło dzisiaj niemalże wszystko ze sprawną i efektowną grą piłką na czele. A jeśli już udawało się graczom "Mon Equipe" znaleźć drogę do bramki "Walhalli", tam trafiali na broniącego jak w natchnieniu Arkadiusza Wachlarza.

W takiej sytuacji inny rezultat niż zwycięstwo Wikingów nie wchodził dzisiaj w grę i tak też się stało. Tym samym przełamaliśmy "klątwę" nieudanego pierwszego meczu sezonu w Nike Playarena po świetnym występie całego zespołu i celem aktualnie pozostaje jak najdłuższe utrzymanie się na czele tabeli.

PS. Gratulacje dla Grzegorza Sowy za setną ligową bramkę w naszych brawach oraz dla Krzysztofa Wrucińskiego. Gracz ten to najnowszy nabytek "Walhalli", który dziś udanie debiutował w oficjalnym meczu. Powodzenia w następnych konfrontacjach!