HKS Centrum Chorzów - Walhalla 0:2 (27.07.2013). Półfinały Mistrzostw Polski

Wielka Próba Sił !

• autor: daredavid, 2013-10-13 21:17

Drodzy Państwo. Nasi fani, kibice, przyjaciele zespołu ale także wszyscy Ci, którzy związani są z ligą Playarena i piłką nożną w ogóle. Z prawdziwą przyjemnością zapraszamy Was na rozbarski "Orlik". Bądźcie tam już w najbliższą środę, o godzinie 17:00. Przed Wami jeden z największych hitów bytomskiej Nike Playarena - mecz FC Rozbark - "Walhalla" Bytom.

Dwukrotni mistrzowie naszego miasta nie przegrali ligowego meczu od 02 marca 2013. W ostatnim z rozegranych pojedynków zmasakrowali "Silesię Bolko" 30 do 7. Wikingowie właśnie z Bolkami skonfrontowali się ledwie wczoraj, pokonując ten zespół 18:6. Czy to oznacza, że Rozbark jest od nas lepszy właśnie o te 11 bramek?
Absolutnie nie! Mecz, meczowi nie równy, w futbolu wiele nieoczekiwanego może się zdarzyć i dlatego mimo, że to nasi przeciwnicy są faworytem tej rywalizacji, Czarno-Żółci zrobią wszystko by ekipie Sebastiana Jędrzejczyka pokrzyżować plany.

Rok temu szlagierowy mecz tych zespołów zgromadził na "Orliku" kilkadziesiąt osób. Mamy nadzieję, iż teraz frekwencja jeszcze się podwyższy. Bądź co bądź nie na co dzień ma się okazję oglądać równocześnie dwie ekipy - uczestników ostatnich Mistrzostw Polski, a zarazem dwóch mistrzów miast Playarena (Bytom, Świętochłowice).
Nie zapominajcie także, że w zespole Rozbarku wystąpią aż trzej gracze będący w kręgu zainteresowań reprezentacji Polski w minifutbolu, na czele z wracającym właśnie z Mistrzostw Europy Wojciechem Jankowskim. Kadra wywalczyła tam sobie solidną pozycję w ćwierćfinale, a popularny Siwy miał pewne miejsce w wyjściowym składzie "Repry". Teraz będziecie go mogli podziwiać na Rozbarku, konfrontującego się z doświadczoną linią obrony Wikingów.

Zapewniamy, że nie poddamy się łatwo Błękitno-Białym. Będziemy walczyć o każdy metr boiska, o każdą nawet spisaną na straty piłkę, o wszystko o co tylko się da! Musimy udowodnić, że Bytom nie tylko Rozbarkiem stoi, że nasza pozycja lidera ekstraklasy to nie przypadek, a seria 8 ligowych meczów bez porażki świadczy o wysokiej klasie "Walhalli". Pokonamy FCR! Pomóżcie nam tego dokonać. Bądźcie tam pojutrze. Do zobaczenia!