WALHALLA - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Losowa galeria

TEAMs
Ładowanie...

Kalendarium

19

11-2018

pon.

20

11-2018

wtorek

21

11-2018

środa

22

11-2018

czwartek

23

11-2018

piątek

24

11-2018

sobota

25

11-2018

niedziela

Relacja spotkania

herb KS Stroszek
4:7
(2:4)
herb WALHALLA Bytom
KS Stroszek   WALHALLA Bytom

2013-08-19, 18:00

Czas spotkania: 75 min.

No i jest to co sobie przed meczem wymarzyliśmy! Jest zwycięstwo z jedną z najlepszych ekip z Bytomiu! Jest sukces i to odniesiony na arcytrudnym terytorium przeciwnika. Panie i Panowie "Walhalla" pokonała KS Stroszek w "jaskini lwa", na ul. Tysiąclecia 7:4 (4:2) i umocniła się na prowadzeniu w tabeli.

Oto jak to tego doszło. Gospodarze rozpoczęli jakoś dziwnie niemrawo ten mecz i dzięki temu już w pierwszych dwóch, trzech minutach mogliśmy śmiało strzelić dwa gole. Wtedy się nie udało ale już wkrótce prowadziliśmy jednak 2:0 po strzałach Grzegorza Sowy Damiana Gorela. 
Stroszek przejął wówczas inicjatywę, zaczął nacierać lecz to tylko otworzyło Wikingom drogę do gry z kontry i po jednym z takich wypadów było już 3:0 dla nas. Dopiero wtedy gospodarze zaczęli dochodzić do sytuacji strzeleckich. Niestety po dwóch uderzeniach z dystansu, Arek Wachlarz był zmuszony wyciągać piłkę z siatki. 3:2.
Zrobiło się nieco nerwowo w szeregach Czarno-Żółtych, na szczęście tuż przed przerwą dołożyliśmy czwartego gola i mogliśmy wyjść na drugą połowę w dość dobrych nastrojach.

Nastroje przydały się, bo ekipa Aleksandra Gilickiego natarła na Wikingów z niesamowitym impetem. Krycie na całym boisku, dużo gry z klepki, próby prostopadłych podań. To mogło się podobać w grze Stroszka. "Walhalla" skróciła jednak pole gry, formacje zaczęły grać blisko siebie i dzięki temu tylko raz napastnik rywali przedarł się skrzydłem, zdobywając trzecią bramkę dla gospodarzy.
Chwilę później skarciliśmy Granatowych dwoma zabójczymi wyjściami. Najpierw Dawid Rother po indywidualnej akcji podwyższył na 5:3. Niedługo potem dzięki rajdowi Mirosława Łaby, z gola cieszył się Miłosz Karski, co było szczególnie zaskakującym wydarzeniem ;)

Stroszek wyciągnął jeszcze na 6:4, widać już jednak było narastające zmęczenie przeciwników, którzy nie dysponowali dzisiaj tak szeroką ławką rezerwowych jak Czarno-Żółci. I mimo, że w końcówce to gospodarze mieli więcej z gry, walcząc do ostatnich chwil o odrobienie strat, to skomasowana obrona gości wytrzymała napór, a Grzegorz Sowa postawił kropkę nad "i", podwyższając na 7 do 4.

Wygraliśmy więc bardzo trudny pojedynek, w którym udowodniliśmy po raz kolejny, że musimy się liczyć w tym sezonie Nike Playarena w walce o najwyższe cele. Oczywiście w kolejnych spotkaniach mamy zamiar to z przekonaniem dalej udowadniać.
Przeciwnikom dziękujemy za walkę, życzymy powodzenia w dalszej rywalizacji i do zobaczenia wiosną zapewne :)

herb WALHALLA Bytom Informacje o kadrze WALHALLA Bytom

1. Arkadiusz Wachlarz   
2. Grzegorz Pronobis kapitan  (1 asysta)   
3. Jacek Praski   
4. Miłosz Karski bramka   
5. Damian Gorel bramka  (1 asysta)   
6. Grzegorz Sowa bramka bramka   
7. Dawid Rother bramka  (1 asysta)   
8. Maciej Prus   
9. Kamil Ronewicz bramka   
10. Mirosław Łaba bramka  (2 asysty)   

herb WALHALLA Bytom Prezentacja graficzna składu drużyny WALHALLA Bytom


Miłosz Karski
Grzegorz Pronobis
Arkadiusz Wachlarz
Grzegorz Sowa
Damian Gorel
Jacek Praski

Komentarzy [0]

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Statystyki drużyny

Reklama

Kontakty

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 57, wczoraj: 71
ogółem: 489 989

statystyki szczegółowe