WALHALLA - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Losowa galeria

TEAMs
Ładowanie...

Kalendarium

19

11-2018

pon.

20

11-2018

wtorek

21

11-2018

środa

22

11-2018

czwartek

23

11-2018

piątek

24

11-2018

sobota

25

11-2018

niedziela

Relacja spotkania

herb WALHALLA Bytom
4:7
(3:2)
herb KSRG-2 Bytom
WALHALLA Bytom   KSRG-2 Bytom

2013-10-29, 17:00

Czas spotkania: 75 min.

"Walhalla" uległa dzisiaj KSRG-2 w meczu czołowych zespołów bytomskiej Playarena 4:7 (3:2). Moglibyśmy tłumaczyć się w tym momencie, że tuż przed meczem wypadł z kadry Mirosław Jendrzej, że po kwadransie z boiska musiał zejść kontuzjowany lider naszej defensywy Grzegorz Pronobis lecz tak naprawdę przegraliśmy z drużyną, która była dzisiaj od Wikingów lepsza.
Ratownicy imponowali zimną krwią, skutecznością i wyrachowaniem w sytuacjach podbramkowych. Nam tego zabrakło. Bardziej doświadczony team wykorzystał swoje doświadczenie i w efekcie ponieśliśmy drugą porażkę w tym sezonie.

Początek meczu to wzajemne badanie się zespołów, które dość szybko przerwał Damian Gorel. Po fantastycznym rajdzie lewym skrzydłem wyłożył on piłkę Grzegorzowi Sowie i było 1:0. Wkrótce Sowa podał do Mirosława Łaby, a ten wyprowadził "Walhallę" na prowadzenie 2:0. KSRG co prawda odgryzło się nam jednym golem, jednak po strzale Gorela ponownie prowadziliśmy dwoma bramkami.
W tym okresie czasu, mimo wyrównanego pojedynku, to Wikingowie byli skuteczniejsi i choć straciliśmy kolejną bramkę tuż przed przerwą, to z optymizmem patrzyliśmy na grę po zmianie stron.

Niestety przedmeczowe przewidywania, że Pomarańczowi nie wytrzymają kondycyjnie rywalizacji, nie sprawdziły się. "Walhalla" co prawda atakowała, próbowała konstruować akcje lecz KSRG bezlitośnie nas kontrowało, strzelając na 3:3, 3:4 i wreszcie 3:5.
Spotkanie zaostrzyło się, co i rusz dochodziło do spięć niekoniecznie podbramkowych, my zwiększaliśmy optyczną przewagę ale jedynym jej efektem był rzut karny, zamieniony na bramkę przez Macieja Prusa.

Przegrywając 4 do 5, postawiliśmy wszystko na jedną kartę. Nawet nasz goalkeeper atakował z pasją bramkę Ratowników. Niestety na niewiele się to zdało. Doskonale broniący się goście, w barwach których rewelacyjny mecz zagrał Dawid Duszyński między słupkami, skarcili nas jeszcze w ostatniej minucie meczu. Po dwóch kontratakach, KSRG wbiło parę gwoździ do trumny "Walhalli", pieczętując swój sukces.

A Czarno-Żółci? No cóż dostaliśmy lekcję futbolu, na którą zasłużyliśmy. Zabrakło "chłodnych głów" i może trochę szczęścia. Obiecujemy się wkrótce znacznie poprawić :)

herb WALHALLA Bytom Informacje o kadrze WALHALLA Bytom

1. Arkadiusz Wachlarz   
2. Kamil Ronewicz   
3. Grzegorz Pronobis kapitan   
4. Maciej Prus bramka   
5. Damian Gorel bramka  (1 asysta)   
6. Grzegorz Sowa bramka  (1 asysta)   
7. Jacek Praski   
8. Mirosław Łaba bramka   
9. Krzysztof Wruciński   

herb WALHALLA Bytom Prezentacja graficzna składu drużyny WALHALLA Bytom


Maciej Prus
Grzegorz Pronobis
Arkadiusz Wachlarz
Grzegorz Sowa
Damian Gorel
Kamil Ronewicz

Komentarzy [0]

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Statystyki drużyny

Reklama

Kontakty

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 47, wczoraj: 71
ogółem: 489 979

statystyki szczegółowe