herb WALHALLA Bytom
KSRG-2 Bytom   WALHALLA Bytom

2014-03-25, 17:00

Czas spotkania: 75 min.

Jak brzmi to stare przysłowie? Raz na wozie, raz pod wozem? Tak to chyba było :) W każdym razie dziś nie udało się Wikingom wygrać trzeciego ligowego meczu z rzędu. KSRG-2 okazało się lepsze w dokładnie takim samym stosunku jak we wspólnym meczu jesienią i zeszliśmy z boiska ""na tarczy", przegrywając 4:7 (2:1).

Ba, nawet przebieg spotkania był bardzo podobny, do tego sprzed paru miesięcy. Dość szybko zdobyliśmy gola na 1:0, potem rywale wyrównali lecz jeszcze przed przerwą zrobiło się 2:1 dla "Walhalli". Mecz był wyrównany, sytuacje z obu stron a wynik pozostawał wówczas sprawą w 100% otwartą.

Na początku drugiej połowy Ratownicy znów strzelili na remis a następnie jeszcze dwukrotnie Czarno-Żółci wychodzili na prowadzenie i niestety dwukrotnie tracili je aż do stanu 4:4. Wtedy padł, jak się wydaje, decydujący o końcowym rezultacie gol. KSRG wyszło na prowadzenie po raz pierwszy w tym dniu i już do końca go nie oddało.
"Walhalla" próbowała jeszcze atakować, uzyskała przewagę optyczną ale na niewiele się to zdało. Na dodatek nie wykorzystaliśmy karnego a przeciwnik bezlitośnie nas kontrował, strzelając bramkę na 4:7 w ostatniej akcji meczu.

Straciliśmy więc trzy "oczka", przegraliśmy bitwę ale absolutnie nie wojnę. I wciąż zamierzamy zaciekle się bić o jak najwyższe miejsce na finiszu sezonu!